callyou-icon Formu doldurun sizi arayalım

Sizin ile ne zaman iletişim kurmamızı istersiniz?

  • Tarih Değiştir
  • Saat Değiştir
Nexonya Azure Villas Her köşesinde farklı anılarınızı biriktirebileceğiniz,
unutulmaz yaşamınızın başlangıç noktası.

Doğanın içindesiniz ve yeşilin her tonunda kendinizi bulacaksınız. Şehir yaşamına ara vermek için eşsiz bir sebebiniz olacak. Nexonya Azure Villas’ da benzersiz bir hikayeye sahip olacaksınız...Dijital Katalog

PDF Katalog

Nexonya Azure Villas

Nexonya Azure Villas, orman ve içindeki habitatı modern yaşama yaklaştıran bir fikrin inşasıdır.

Derinliğinde insan ve doğanın kendisini barındırır. “Nexonya Azure” Kuş seslerinde mutluluğu, tertemiz havasında yaşamı, gün doğumu ve batımı arasında sizin için geleceği saklar.

  • Dört cephe doğa... İstanbul Çekmeköy, Reşadiye’de konumlanan Nexonya Azure 20 bağımsız triplex villadan oluşmaktadır. Yaşam standartlarını daha yukarıya taşıyacak konfor argümanlarını Nexonya Azure’a kazandırmak için özen gösterdik.

  • Her villa bağımsız müstakil bahçeye, 2 araçlık kapalı garaja, açık havuza, barbekü ve yemek alanına, ateş çukuru oturma alanına, deck alanına, bahçe teraslarına ve 4 cephesiyle açık panoramaya sahiptir.

  • Orman ve içindeki habitatı modern yaşama yaklaştıran bir fikrin inşasıdır. Derinliğinde insan ve doğanın kendisini barındırır. “Nexonya Azure” Kuş seslerinde mutluluğu, tertemiz havasında yaşamı, gün doğumu ve batımı arasında sizin için geleceği saklar.

Bir villadan daha fazlası

Sahiplerine konforlu bir yaşam sunan, yatırımcısına kazandıran, güvenli, seçkin ve tüm ihtiyaçlara cevap veren bütünleşik bir yaşam projesi oluşturuyoruz.